Świetlica
Świetlica szkolna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach:
Poniedziałek: 7.30- 9.45 11:25 - 17.00
Wtorek: 7.30- 10:45 11:25-17.00
Środa: 7.30- 9.45 11.25 - 17.00
Czwartek: 7.30- 9.45 11.25- 17.00
Piątek: 7.30- 10.30 11.25 - 17.00
Kadra pedagogiczna w świetlicy szkolnej:
Bożena Mordecka - wychowawca świetlicy
Magdalena Waszelewska - wychowawca świetlicy
Katarzyna Przybysz - wychowawca świetlicy
Monika Sosnowska - wychowawca świetlicy
Edyta Oryga - wychowawca świetlicy
Justyna Baran - wychowawca świetlicy
Małgorzata Guba - wychowawca świetlicy
Aby zapisać dziecko należy wypełnić KARTĘ ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ i złożyć ją do wychowawcy świetlicy.
Celem działalności świetlicy szkolnej jest przede wszystkim zapewnienie opieki uczniom przed zajęciami lekcyjnymi i po zakończeniu, w bezpiecznym i miły otoczeniu.
Zabawa jest obok nauki podstawową formą aktywności dzieci. Dlatego też uczniowie uczęszczający do świetlicy mają czas na dowolne zabawy.
Tutaj każdy może spotkać się z kolegą, a oprócz odrabiania lekcji ma czas na:
- zajęcia plastyczno-techniczne
- swobodne gry i zabawy
- zajęcia sportowe i ruchowe na świeżym powietrzu
- zajęcia z wykorzystaniem środków audiowizualnych (oglądanie bajek, filmów dla dzieci)
- zajęcia dydaktyczne (krzyżówki, rebusy, zgadywanki, doskonalenie czytania)
- zajęcia rozrywkowe (zabawy okolicznościowe, konkursy)
Rodzice osobiście odbierają dziecko ze świetlicy lub wyznaczają pisemnym upoważnieniem inne osoby.
Dziecko może opuścić zajęcia świetlicowe tylko na podstawie pisemnej, ustnej lub telefonicznej zgody rodziców.











