Wyniki konkursu na najładniejszą zakładkę do książki
W maju odbył się konkurs dla uczniów klas 1–4 na najładniejszą zakładkę do książki.
Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci, pobudzanie kreatywności, wyobraźni oraz zachęcanie uczniów do twórczej aktywności plastycznej. Konkurs miał również zwrócić uwagę na rolę książki w codziennym życiu oraz promować kulturę czytania.
Wyniki konkursu:
Klasy 1-2:
I miejsce: Marianna Krzosek
Jan Mackiewicz
II miejsce: Helena Kozłowska
III miejsce: Aleksander Bereda
Pola Wojciechowska
Matylda Zadrożna
Wyróżnienie: Maria Damięcka, Liliana Stępień
Klasy 3-4:
I miejsce: Alicja Drozd
II miejsce: Marika Krzosek
III miejsce Jakub Rychert
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie
Kinga Nowak












