Wycieczka do Suntago
2 czerwca 2026 roku uczniowie klas szóstej i siódmej uczestniczyli w wycieczce do Wodnego Parku Rozrywki Suntago. Celem wyjazdu była promocja zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej. Uczniowie aktywnie spędzali czas, korzystając z licznych atrakcji wodnych i stref rekreacyjnych. Wycieczka miała również charakter integracyjny. Sprzyjała budowaniu relacji, współpracy i wspólnej zabawie między uczniami. Pobyt w parku dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji i stanowił doskonałą formę aktywnego wypoczynku.
Kinga Kosowska














