Konkurs fotograficzny "Moja szkoła w obiektywie"
Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić i nagrodzić zdjęcia dwóch uczennic:
- I miejsce - Lena Kucińska z kl. VIIa
- II miejsce - Nikola Jasek z kl. V
Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy !
K.Bilski, B. Wójcik
Nagrodzone prace:
















