Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pod hasłem: "Biało-czerwona flaga Polski". Dzieci wraz z rodzicami z ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością wykonały swoje prace, wykorzystując różne techniki plastyczno-techniczne. Podczas uroczystego rozdania nagród, wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz drobne upominki za udział w konkursie i patriotyczną postawę. Prace dzieci ozdobiły przedszkolny korytarz, wprowadzając wszystkich w biało-czerwony nastrój.
Kategoria 3/4 latki:
I miejsce - Joanna Z. (Motylki)
II miejsce - Lena K. (Słoneczka)
III miejsce - Nina S. (Motylki)
Kategoria 5/6 latki:
I miejsce - Jakub R. (Sówki)
II miejsce - Bruno W. (Słoneczka)
III miejsce - Jan K. (Sówki)
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym. Cieszymy się, że poprzez sztukę mogliśmy wspólnie uczcić ten wyjątkowy dzień w historii naszego kraju.













