Decyzją Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Zdrowia od 21 lutego 2022 r. uczniowie klas 4-8 wracają do nauki stacjonarnej.
Od 21 lutego 2022 r. powrót uczniów do nauki stacjonarnej
Archiwum
|
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
|
|
|
|
|