Wycieczka do Wołomina
28 października 2025 r. uczniowie klasy IIa, IIb i Ib zostali zaproszeni na spektakl pt. „Przygody zazdrosnego Liliputka". Pełne wesołych scen przedstawienie ukazało zachowania różnych postaci, które posiadały ludzkie cechy charakteru. Tematyką były zasady dobrego wychowania. Dzieci dowiedziały się, że w życiu liczą się: prawdomówność, pracowitość, szczerość, uśmiech i pomoc w potrzebie.
Uczniowie z zainteresowaniem śledzili losy bohaterów przedstawienia, a przy tym dobrze się bawili.
Po przedstawieniu udaliśmy się do Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie, aby z bliska przyjrzeć się pracy strażaków. Uczniowie zwiedzili wszystkie pomieszczenia. W czasie spotkania mogły zapoznać się ze sprzętem, którego strażacy używają w różnych, trudnych warunkach oraz metodami używanymi w czasie gaszenia pożarów i ratowania ludzi z wypadków. Podczas wizyty był też czas na chwilę rozmowy o bezpieczeństwie najmłodszych. Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia.Początek formularzaDół formularza
Elżbieta Wiśniewska














